LAURA WELLS

42 Beden Manken Laura Wells, İbret Olsun Diye Yarı Çıplak Poz Vermiş

Wells, bir fotoğrafçıya verdiği yarı çıplak pozlarla ilgili, "Bedeninizden memnun olmayı öğrenirseniz başka şeylere odaklanabilir, bu şekilde başarıyı yakalarsınız" dedi.

Son dönemde moda dünyasında söz sahibi olmaya başlaşan iri beden mankenlerden Laura Wells'in bir Avustralyalı fotoğrafçının projesi için verdiği yarı çıplak pozlar ortaya çıktı.

GERİYE DÖNÜP BAKTIĞIMDA...

Art Provocative adlı projede yer alan 42 beden Wells, pozların bir süre önce çekildiğini belirtti.

Wells söz konusu projede yer aldığı sırada yeterince zayıf olmadığı için kendini pek de iyi hissetmediğinin altını çizerek "Aslında şimdi geriye dönüp baktığımda bu düşüncemin ne kadar gülünç olduğunu fark ediyorum" dedi.

KENDİ BEDENİNİZDEN YÜZDE YÜZ MEMNUN OLAMAZSINIZ

Geçtiğimiz aylarda modellerin yaşadığı zayıf kalma baskısı hakkında anlattıklarıyla gündeme gelen Laura Wells "Elbette kendi bedeninizden yüzde 100 memnun olmazsınız. Hep sizi rahatsız eden bir şeyler çıkacaktır. Ama asıl önemli olan bunların tüm vaktinizi ve enerjinizi almamasıdır" diye konuştu.

Wells "Eğer kendi bedeninizden memnun olmayı öğrenirseniz başka şeylere odaklanabilir ve bu şekilde başarıyı yakalarsınız" diye de ekledi.