AYŞENUR BALCI

Ayşenur Balcı'nın Yalanı Ortalığı Karıştırdı

Ayşenur Balcı’nın yalanı ortaya çıktı

İşte Benim Stilim All Star’ın yarışmacısı Ayşenur Balcı’nın yalanı ortaya çıktı.

Ayşenur Balcı, son bölümde giydiği ayakkabıyı Nazlı Sultan Kayaaslan’dan aldığını itiraf edince ortalık karıştı.

Ayakkabı Olay Oldu

Televizyon dünyasının tartışmasız en stil, en tarz, en havalı moda yarışması İşte Benim Stilim All Star’ın 24 Aralık 2015 Perşembe günü yayınlanan 100. Bölümde, Ayşenur Balcı’nın giydiği ayakkabı olay oldu.

Ayşenur Balcı’nın dün yayınlanan bölümde Nazlı Sultan Kayaaslan’dan ayakkabı ödünç aldığını itiraf etmesi ile birlikte İşte Benim Stilim yarışmacıları arasında tartışma yaşandı. Yarışmacılar Ayşenur Balcı’nın yalan söylediğini belirtti.

Final Haftasında Giydiği Ayakkabı İle Olay Oldu

Birbirnden güçlü isimlerin yer aldığı İşte Benim Stilim All Star’ın final haftasında yarışmacılar arasında zaman zaman gerginlik artıyor. Yarışmanın birinci sezonundan bu yana en çok konuşulan ve gündeme gelen iddialı yarışmacılarından Ayşenur Balcı, final haftasında giydiği ayakkabı ile olay oldu.

Jüriden Büyük Tepki Geldi

Ayşenur Balcı giydiği ayakkabıyı Nazlı Sultan Kayaaslan’dan aldığını söyledi. Gülşah Yılmaz ise Ayşenur Balcı’nın çekimlerden önce ayakkabının kendine ait olduğunu söylediğini belirtti.

Ayşenur Balcı’nın yalan söylediği ortaya çıkınca İşte Benim Stilim yarışmacıları Ayşenur Balcı’ya tepki gösterdi. Bunun üzerine Ayşenur Balcı “sizi önemsemediğim için öyle söyledim. Siz benim rakibimsiniz söylemek istememem çok normal” gibi ifadelerini kullanması ile kısa sürede yarışmacılar arasında tartışmalar büyüdü. Olay yarışmacı Ayşenur Balcı’ya jüriden de büyük tepki geldi.